Zkusili jsme

Zkusili jste si skákací boty 7leagueBoot z vlastní iniciativy, díky dárkovému poukazu nebo na pořádané akci? Líbil se vám přístup nebo byste něco změnili? Podělte se s ostatními o své zážitky a zkušenosti a pomozte nám tím zlepšit naši činnost! Jsme tu pro vás a vaše námitky a připomínky si bereme k srdci. Zároveň vaše komentáře slouží pro snadné rozhodování nováčků, zda-li skákací botky zkusit. My, co jsme je zkusili, samozřejmě víme, že to je lehké. Tak proč se o to nepodělit?

 Pozn.: Komentáře jsou schvalovány z důvodu spamů, registrovaným se komentáře objevují hned.

152 komentářů

 • o24u napsal:

  Super je to, že během krátké chvíle se to dá zvládnout tak, že si člověk zablbne. Navíc se člověk odnaučí chodit, což byl taky zážitek. Díky skvělé

 • Martin napsal:

  Chci poděkovat z skvělý zážitek na skákacích botách, sice už to je 3 týdny co jsem možnost pořádně si zaskákat, ale stále to mám v živé paměti. Díky Ondrovi za skvělou instruktáž a svěží a vtipný přístup, který zážitek ještě o 100% umocnil! Prostě bomba!!! Už se těším, až příště budeme přeskakovat ty auta jak Ondra neustále hecoval;-) Všem to vřele doporučuju, nebudete litovat!!

 • Lenka a Peťa napsal:

  K narozeninám jsme dostali poukázku na skákání a přes dlouhé peripetie domlouvání – způsobené mnou 🙂 – jsme se konečně dostali k realizaci. Bylo hrozné vedro a já nečekala, jak to bude náročné. Ale po prvních krůčcích, kdy nám byl Ondra opravdu oporou, to nakonec nebylo tak těžké. Krásně jsme si to užili a jako vrchol této lekce jsme “oběhli” stadion – teda, dalo to pěkně zabrat a ještě, že jsou tam všude záchytné body – lampy. Byl to super zážitek – krásné počasí, Ondrův super profesionální přístup, přátelská atmosféra. Co víc si přát? Možná nemuset jet potom domů na kole 🙂
  Díky Ondro!

 • Erika napsal:

  Bylo to něco naprosto úžasného a určitě jsem na botkách nestála naposledy;)…V prvním okamžiku jsem si myslela, že se Ondrovi ruky asi nikdy nepustím, protože bych se jinak zřítila na zem, ale Ondra byl moc šikový a usměvavý instruktor, a tak to díky němu šlo hned samo. Ještě jednou Ondrovi moc děkuji za skvělý zážitek a super pohopsání;)…

 • Musilová S. napsal:

  Koupila jsem hodimu s instruktorem pro své dvě dcery a také pro sebe. V duchu jsem si myslela půjde to půjde, nepůjde to sundám to z nohou. Obě dcery během chvíle a vedení Ondry běhaly a skákaly jak klokani. No a teď matka. Když mě na to Ondra postavil řekla jsem, že to nedám. Za úžasné podpory dcer a Ondy jsem nakonec vydržela a zvládla to také. Určitě jsme nebyly naposledy. Moc děkuji Ondrovi za jeho podporu a přístup. A doporučuji všem, kteří chtějí zkusit něco nového.

 • Patrik napsal:

  Výborná záležitost, po které se vám pohyb po zemi bez pružin bude zdát divný a nepřirozený. Hodinový kurz jistě nestačil a těším se na další opakování. Bylo to skvělé i díky profesionálnímu instruktorovi, který vás během pár minut naučí vnímat boty jako součást těla. Určitě se není čeho bát a jděte všichni (kdo váháte) do toho!

 • Ondra napsal:

  Je to fakt paráda, můžu jen doporučit. Naučit se na nich chodit není vůbec těžké, chce to jen trochu tréningu. Instruktoři skvěle pomáhají při prvních krůčcích a poté může člověk chodit i sám.
  Je to opravdu zážitek na celý život.

 • Karel napsal:

  Paráda! Jak jinak se dá mluvit o powerbockingu? Díky těmto klukům jsem pronikl do tohoto originálního sportu. Včera mně Ondra podal pomocnou ruku při prvních krůčcích a už teď se nemůžu dočkat, až to dnes v práci zabalím a nazuji znovu botky 🙂 Prvotní impulz mi dal Lukáš na VUT Majálesu a od té doby jsem měl botky pořád v hlavě. Stačilo se k tomu jen dokopat! Díky Vám, kluci! Hlavně smekám před Vámi, jde vidět že tento sport milujete a snažíte se jej dostat do podvědomí široké veřejnosti. Profi přístup, velmi přátelští a hlavně to děláte zejména pro radost!

 • Díky moc za parádní instruktážní hodiny, cenné rady a velmi profesionální, přesto přátelský přístup. Měli jsme možnost vyzkoušet si skákání včera u BOBY a byla to paráda. Instruktoři Petr s Lukášem byli opravdu velmi příjemní a bylo vidět, že jsou sehraná dvojka a moc jim oba děkujeme, že sme si s prominutím “nerozbili držku” 🙂

 • Hanka a Tom napsal:

  Ahoj 🙂 My jsme si botky vyzkoušeli 21.5. na Kraví hoře a byl to luxus. Skákání na botkách jsem zařídila jako překvápko přítelovi k narozkám a zadařilo se. Díky Ondrovi a Lukášovi jsme po pěti minutách chodili “po svejch”. Já osobně to do teď nechápu, protože ten první pocit když si na to člověk stoupne, tak si řekne že nikdy nemůže chodit na botkách bez pomoci, a za pár minut už to jde samo 🙂 Moc jsme si to užili, nejen že bylo krásný počasí, ale hlavně díky přístupu kluků, kteří vytvářeli supr atmosféru 😉 No za vše mluví asi to, že jedny botky už máme doma :))

 • Renata napsal:

  Zdravím,tak jsem měla taky možnost si boty vyzkoušet a musím říct,že ten začátek nic moc.Taky ta váha těch bot je docela velká,ale po chvíly,když se do toho člověk pomale začíná dostávat,tak se mi to začalo líbit.Měla jsem tu možnost v Moravském Krumlově a pan Frolek byl velice trpělyví.Dcera si to taky zkusila a byla spokojená.Tak přeji všem,kdo se odhodlají to naučit,hodně kilometů bez pádu.

 • Martin napsal:

  V Moravskem Krumlove byl den deti a tam jsem ty skvele boty uvidel driv jsem je videl jen v televizi a rikal jsi jaka to bude nuda a ze mi to dlouho bude trvat nez se na tom naucim chodit . Postavil jsem se do fronty a uz si me vzal do parady pan Frolek a behem par minut jsem skakal tak vysoko ze bych ho mohl preskocit 😀
  PS: ten jejich pristup je opravdu zvlastni maji trpelivost a dokazou velmi rychle naucit cloveka na tom skakat 😀

 • Karolína napsal:

  Vyzkoušela jsem si skákací botky díky dárkovému poukazu. Poprvé je to docela fyzicky náročné, teda aspoň pro holky, ale příště už to určitě bude mnohem lepší:-) Všem vřele doporučuju, je to úžasné odreagování a opravdu se vyřádíte:-)

 • David napsal:

  Tyhle skákací botky jsou parádní věc! 🙂 Za pár minut jsme hopsali jedna radost. Skvělý zážitek a určitě ne poslední. Ondro, díky za milý úvod do světa “hopsingu” a pěkné fotky 😉

 • Market napsal:

  Nazdar 🙂 botky jsem vyzkoušela na Mikulovským kejklení a bylo to supr – už jsem na nich jednou stála, ale teď to bylo i s instruktáží a vyhla jsem se tudíž pokračování způsobu “pokus/omyl”. Díky, bylo to fajn!

 • Roman napsal:

  Ahoj ahoj, také jsem vyzkoušel skákací boty na VUT Majálesu a můžu jen doporučit! Byl to super zážitek a určitě si to půjdu přímo k vám ještě někdy vyzkoušet. Už se dívám co tu máte v nabídce ;). Děkuji

 • kuba napsal:

  ahoj, mooc díky Vašemu týmu za možnost vyzkoušení těchto “skákacích” bot a také za jejich ochotu 😉 byl to super zážitek !!!

 • Jondy napsal:

  Ahoj, včera jsem si zkusil skákací boty 7leagueBoot na akci VUT Majáles Brno. Není to až tak těžký, jak se může nezaujatému pozorovateli zdát. Moc se mi to líbilo a všem to doporučuju. Nebojte se a zkuste 7leagueBoot taky, stojí to za to. Děkuju moc týmu 7brno.cz za super zážitek.

 • Honza napsal:

  Zkusil jsme to s vedoucími našeho střediska na zážitkové velikonoční akci a na čtyři hodiny jsme zaměstnali tým dvou instruktorů a spoustu skákacích bot. Vyřádili jsme se všichni a byli jsme patřičně nadšeni. Někteří uspokojili své touhy něco si udělat, převést se zkusit si nadpozemský zážitek letu, skoku, pádu a vstávání.
  Jak to zpočátku vypadalo obtížně a neproveditelně nakonec se nám všem podařilo nejen se na sedmimílových botách udržet, ale také na nich chodit a skákat. Tento neopakovatelný zážitek bych všem rád doporučil a slibuji vám, že boty sundáte jen proto, že už nebudete moci, když byste ještě chtěli…

 • Jaromír napsal:

  Tenkrát poprvé…

  Milé Bravo, sakra teda čtenáři těchto vyskákaných stránek, rozhodl jsem se přispět svým neopakovatelným zážitkem do rubriky o prvních zkušenostech.
  Uteklo to rychle, bylo to namáhavé, později i trochu bolestivé. Své tělo a bohužel i mé dvě partnerky – skákací botky jsem nedokázal hned na poprvé uspokojit. To víte, poprvé je to vždy s nervozitou a naivním očekáváním. Budu dobrý? Vydržím alespoň půl hodiny? Udýchám to?

  Začít v aktu jsem mohl jenom díky použití ochrany, kterou ztělesňoval sympaťák Ondřej. Dokážu to, cupity, cupity a už kráčím sám (no, to cupity, cupity trvalo cca 10 minut), nikoliv moc pod kontrolou, ale pružím! V hlavě mi šrotuje myšlenka bývalé lékařky z ortodoncie: „To sis nemohl vyrazit ty zuby všechny, bych ti to udělala hezký, hnedka a bez rovnátek!“
  Nu vida, teď mám šanci po dvaceti letech na reparát, tenkrát to byl pouze uštipnutý kus horní jedničky, ale dnes z takové výšky, celou čelist by mi musela přivařit, když bych klopýtnul.

  „Ruce před sebe, ruce před sebe!“ Slyším volání odněkud, no třeba to není na mě, raději se neotáčím a se širokým úsměvem klimbám na těchto pružinových holkách dále vstříc osudu. (Samozřejmě to bylo na mě, jelikož po následném zhlédnutí videa, jsem nevěřícně koukal, jak já, jakožto tvrdé Y zápasím s pružinkami). Strach pomíjí, zábava přichází, pružinové holky přirážejí, super, super…

  Ježkovi oči, rád bych ještě, ale fyzicky už nemůžu, holky pružinky se také nezdají nějak dostatečně opotřebované, jenže už jsem durch propocen! S úlevou na barové stoličce se nechávám odstraňovat od botek, do kterých jsem se zřejmě zamiloval!

  Ještě se uvidíme, hladím jejich ladnou konstrukci křivek, ahoj děvčata, díky Ondřeji!

 • 1 2 3 4 5 8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *