O nás

Vítejte na stránkách 7brno.cz! Ať už jste nás zahlédli z auta či jiného dopravního prostředku; slyšeli o nás od přátel či rodiny; a nebo jste už sami měli možnost na vlastní nohy poznat, skákací boty jsou bezesporu magnetem pro vaše oči. A nejen to. Tým okolo 7brno.cz se specializuje na prodej a realizaci poukazů, firemní akce nebo-li teambuildingy

 

Dárkový poukaz Skákací boty Skákací boty firemní akce a teambuildingy Pronájem a koupě skákacích bot

 

Cílíme převážně na Jihomoravský region a od roku 2009, kdy jsme poprvé začali, jsme ušli nespočet sedmimílových kroků. Skákání na skákacích botách, nebo-li powerbocking, je relativně mladý sport. První patent byl zaregistrován roku 2003 Alexandrem Böckem z Německa (odtud odvozen název sportu powerbocking) a světlo světa začaly objevovat první značky skákacích bot. Brněnský tým ve svém počátku tíhnul k nadprůměrně kvalitním botám rakouské výroby 7LeagueBoot (7meilenstiefel), z čehož je odvozen název týmu 7LeagueBrno.cz či zkráceně 7Brno.cz. Asi největší boom byl zaznamenán v letech 2010-2012, kdy se napříč skokanskými „základnami“ začala ustavovat česká asociace powerbockingu (ČAPB). Nejvýraznějšími špendlíky na mapě České Republiky bylo právě Brno, Ostrava, Praha, Kadaň, Olomouc a Chudim. Různé týmy až příliš protěžovaly své značky a tak se snaha o rozvoj sportu jako takového rozdělila na určité frakce. 

Brno se i nadále snažilo určovat neutrální ráz a organizovat a sdružovat skokany bez ohledu na značku. Pořádání srazů (Brněnské srazy), závodů (eMotion cup) a dalších nejen skokanských aktivit (Memoriál Jéni Trávníčka) se postupem času nesetkávalo s velkým zájmem skokanů. Stejně rychle jako skákací boty vlétly na trh, se stejnou intenzitou záliba tohoto netradičního sportu společně s vyšší cenovou hladinou pořízení skákacích bot utichla. Až na lidi, kteří si chtěli skákání vyzkoušet jako zážitek. Proto jsme se postupem času přirozeně vyvinuli z komunity skokanů na zprostředkovatele tohoto netradičního zážitku formou poukazů a taktéž organizování teambuildingů pro firemní klientelu. I nadále se však úzká skupina Brňáků setkává a organizuje společné akce. Skákání nám přirostlo k srdci a jsme rádi, že tento zážitek můžeme zprostředkovávat dále. Díky našemu neutuchajícímu elánu a zapálení i vy můžete vyzkoušet, jaké to je se dívat na svět ze skákacích bot a dát tak volnému pohybu nový rozměr.