Koupě poukazu

Pořiďte svému rodinnému příslušníkovi, příteli, partnerovi, šéfovi či komukoliv jinému dárkový poukaz k zapůjčení 7leagueBoot spojených s odbornou instruktáží.

Skákání zajisté ocení ať už muž či žena, mladík či stařík, smíšek či brůča – je zkrátka pro všechny. Přinášíme i možnost objednávky více bot na narozeninové párty a teambuildingy.

Na kolik dárkový poukaz vyjde?

Individuálně dle počtu osob a počtu hodin! V ceně je zapůjčení bot, chráničů, zkušený instruktor a jako bonus vždy výborná nálada. 
Skáče se Brně v předem domluveném termínu. Pro mimobrněnské může být cena navýšena úměrně se vzdáleností. 

Dárkový poukaz Skákací boty

470 Kč

1 osoba/1 hodina

Rádi byste něco rychlého za rozumnou cenu? Poukaz pro jednu osobu na jednu hodinu, ve které obdarovanému vysvětlíme základy a naučíme ho skákat. Ideální pro nováčky, o kterých nevíte, zda-li to jejich fyzička vydrží.

Dárkový poukaz Skákací boty

670 Kč

2 osoby/1 hodina

Ve dvou se to lépe táhne, a ve světě skákacích bot to platí dvojnásob. Dopřejte obdarovanému vzít si někoho s sebou. Třeba si škodolibě vybere právě vás - v což myslím v tento okamžik sami doufáte. Komu to půjde lépe, hm?

Dárkový poukaz Skákací boty

770 Kč

1 osoba/2 hodiny

A že je dárek pro někoho, komu by byla jedna hodina jako plivnutí do rybníku? Darujte rovnou dvě. V první lekci během hodiny naučíme základy. Pokud bude mít fyzičky na rozdávání, hurá si užívat hned více. A nebo odpočinout a druhou hodinu vybrat jiný den, kdy svaly mají možnost zregenerovat.

Dárkový poukaz Skákací boty

1170 Kč

2 osoby/2 hodiny

Proč troškařit, že ano. Pojďme se do toho plně opřít a užít si svůj čas. Dvě pro dva, stejně jako poukaz pro dvě osoby na jednu hodinu. Proč si nechat zážitek jen pro sebe, rozdělit se je vždy lepší. A že chcete skákat do kdy se vám zachce? Pak dvě hodiny jsou tou správnou volbou. víc dá na poprvé snad jen Chuck Norris. Chcete se s námi vsadit?

Dárkový poukaz Skákací boty

Dle domluvy

Individuálně

Výběr je malý, je vás víc? Čtyři? Pět? Banda absolventů, sraz po čtyřiceti letech od střední, sranda odpoledne či jiný důvod? To necháme na vás, my se postaráme o to, abychom "obšťastnili" každého z vás. Dejte nám vědět co, kde, kolik a jak. A my vám poukaz vytvoříme na míru. Na nás se můžete spolehnout.

Objednávejte zde:

  Vaše jméno

  Váš Email

  Telefonní číslo

  Druh poukazu

  Způsob doručení

  Doplňující text

  Jaká je platnost poukazu?

  S ohledem na sezónnost skákání máme „fiskální rok“ do konce září, proto jsou platnosti poukazů následující:
   poukazy koupené během měsíců červen – prosinec (včetně): platnost do konce září roku následujícího
  – poukazy koupené během měsíců leden – květen (včetně):
  platnost do konce září stejného roku

  Netřeba však zoufat, jsou i tací, kteří skákání prošvihnou, resp. s hrůzou za minutu dvanáct shánějí volné termíny. Jinde je běžné, že vás odmítnou vzít, u nás na to nehledíme. Vše je o vzájemné domluvě, jde nám o to, abyste si skákací boty vyzkoušeli a samotné skákání si dosyta užili, platnost poukazu je spíše formálního rázu, ať se drží alespoň nějaký systém. Slušností je zavčas sdělit, že nestíháte, vycházíme vždy vstříc.

  Jak poukaz vyzvednout?

  Nemáme kamenný obchod, zaslání poukazu probíhá emailem či při osobním předání poukazu v rámci Brna. Mimobrněnským nabízíme poukaz zaslat i poštou.
  Výběr je na vás a vašich preferencích.

  Jak zaplatit?

  Platba poukazu probíhá při jeho předání či převodem. Poukaz je aktivní až po jeho zaplacení. Skákání na 7leagueBoot nebylo nikdy tak dostupné. Neváhejte a kontaktujte nás.

  Jaký poukaz zvolit?

  Powerbocking, neboli skákání na skákacích botách, je fyzicky náročný sport. Hodinový poukaz obdarovanému bohatě vystačí. Při zakoupení dvouhodinového poukazu se lekce dělí do dvou dnů dle individuální domluvy. V prvním dni se skokan naučí základní pohyby, ve druhém si pak více vychutnává samotný pohyb a rozhled ze „sedmimílovek“. Častým jevem je koupě poukazu pro dvě osoby na jednu hodinu, aby si skákání užil i dárce – ve dvou se to opravdu lépe skáče.