Naše nabídka

Pouhým prodejem naše práce nekončí. Dbáme na to, abychom ke každému přistupovali individuálně a plně tak vyhověli jeho požadavkům. Mluví za nás kladné ohlasy mnoha spokojených klientů – přátel. U nás si přijde na své opravdu každý. 

Dárkové poukazy pro rodiny a známé

Také patříte mezi lidí, kteří vymýšlí dárek pro své blízké na poslední chvíli? Co takhle zkusit něco nového, co by „oslavence“ ani nenapadlo? Dárek k svátku, narozeninám, promoci nebo jen tak z radosti určitě velmi potěší! Darujte úžasný zážitek, který se zkrátka musí zažít. Že Vám poukaz nestačí? Kupte rovnou skákací boty!

Doprovodný program

Pořádáte ples, teambuilding, narozeninovou párty, ukončení sportovních sezón a hledáte zábavu? I pro tyto chvíle jsme připraveni nabídnout program právě pro Vás. Za nezávaznou poptávku kromě 5ti minut nedáte nic, kontaktujte nás!

Firemní klientela 

Jste firma a hledáte efektivní nástroj ke zviditelnění se? Skákací boty Brno jsou správná volba. Svým přístupem a výškou jsme připraveni hájit naplno vaše barvy a posílit tím positioning Vaší firmy. Udělejte potřebný krok a uskočte své konkurenci.

Potřebujete stmelit kolektiv a restartovat jejich mysl? Šplhněte si u zaměstnanců a překvapte je nevídanou věcí, kterou doposud znali jen z televize či internetu. Skákací boty Brno jsou připraveny obdarovat zážitkem jakýkoliv typ člověka. 

Zapůjčení a výuka na skákacích botách

Budou se Vám věnovat zkušení skokani, vysvětlí základy, poukáží na chyby… Zkrátka udělají vše pro to, aby Vás naučili skákat na úrovni. Máte obavy z pádu? Náš skokan Vás bude jistit do chvíle, než bezpečně zvládnete rovnováhu. A pokud budete chtít poskočit o úroveň výše, pak se můžete bez obav pustit a vychutnávat své první volné kroky a skoky.
Pozn. Většina osob toto skutečně zvládne během pvních pár minut.

Individuální přítup

Jste mrzutí z přístupu pouhého obchodníka, který za vším vidí peníze a své pohodlí? Naši skokani jsou jiní. Jsou zde pro Vás. Není to pouhé slovo do pranice, skokani májí své zásady a vychází vždy maximálně vstříc. Zkušenosti „klientů“ – přátel Vám to jen dokáží!!

Vyzkoušejte si skákací boty již dnes!