Naše nabídka

Skákací boty Brno
Koupě a realizace poukazu skákací boty

Poukazy

Chápeme, že skákací boty nejsou sportovní pomůckou, kterou by každý toužil vlastnit - ať už díky ceně, rozměrům či jinému důvodu. Díky snadné dostupnosti dárkových poukazů jsme však připraveni tento zážitek poskytnout všem.

Skákací boty firemní akce a teambuildingy

Firemní akce

Jste firma a hledáte efektivní nástroj ke zviditelnění se? Skákací boty Brno jsou správná volba. Svým přístupem a výškou jsme připraveni hájit naplno vaše barvy a posílit tím positioning Vaší firmy. Dopřejte svým zaměstnancům nevšední teambuilding.

Pronájem a koupě skákacích bot

Půjčení/prodej

Jedna lekce nestačí, chcete skákat víc, výš, dál, jistěji. Chápeme, také jsme si tím prošli. I proto vám můžeme nabídnout zapůjčení skákacích bot či rovnou jejich koupi. Nebojte se ozvat, jsme plně připraveni vyhovět vašim požadavkům. Máme to pod palcem.

Jste mrzutí z přístupu pouhého obchodníka, který za vším vidí peníze a své pohodlí? Naši skokani jsou jiní. Jsou zde pro Vás. Není to pouhé slovo do pranice, skokani májí své zásady a vychází vždy maximálně vstříc. Zkušenosti „klientů“ – přátel Vám to jen dokáží!!

Pouhým prodejem naše práce nekončí. Dbáme na to, abychom ke každému přistupovali individuálně a plně tak vyhověli jeho požadavkům. Mluví za nás kladné ohlasy mnoha spokojených klientů – přátel. U nás si přijde na své opravdu každý. 

Vyzkoušejte si skákací boty již dnes!