Realizace poukazu

Tato stránka slouží pro snadnou orientaci majitelů již zakoupených poukazů. Pokud ještě žádný nemáte, můžete si dle pokynů svůj dárkový poukaz objednat.

Skákací boty Brno spolupracují s níže uvedenými agenturami a slevovými portály. Realizace je však stejná pro poukazy vydané námi či zážitkovými agenturami.

Zážitky.cz
Rodinné pasy
Ráj zážitků
Adrop.cz
Impresio.eu

Každý poukaz skýtá číslo, které vedeme v evidenci, proto nám jej při rezervaci Vašeho termínu nezapomeňte sdělit. Ideální je rezervovat si termín alespoň týden dopředu, klientů je každým rokem více a více. Pro snadnou orientaci provádějte rezervaci pomocí rezervačního formuláře na konci tohoto článku, nejprve si však prosím přečtěte níže uvedené čtyři základní informace.

Co je potřeba

Nejdříve si zkuste promyslet termín, který byste chtěli skákat. V pracovní dny skáčeme až po páté hodině, o víkendech pak kdykoliv, pakliže nám to nekoliduje s jinými akcemi. Taktéž je třeba znát váhu a počet skokanů, abychom zvolili správný typ bot pro naprostý komfort skokana. Tyto věci jsou stěžejními pro další domlouvání samotného skákání. Skákání lze uskutečnit pouze za dobrého počasí, v případě deště se skákání ruší a vybírá se jiný termín. Nezapomeňte nám prosím sdělit typ a číslo pouzaku pro naší snazší orientaci.


Kde se skáče

Místa pro skákání máme vytipovaná s ohledem na požadavky a dostupnost. Tak, abychom pokryli nejen Brněnské skokany, ale i ty mimobrněnské, kteří dojíždí z různých směrů okolí Brna. Mezi dvě stálá místa patří areál Boby Centra a Výstaviště. Dalšími lokalitami, ovšem méně využívanými, jsou Líšeň či Kraví Hora. V případě zájmu větší skupiny lze zvolit po osobní domluvě i místa jiná – v případě cesty mimo Brno je účtován poplatek za ujeté kilometry. Základem je nekluzký rovný povrch s minimem překážek. Seznam míst můžete najít na naší mapě.

Co vás čeká

Po příjezdu na smluvené místo Vám instruktor krátce představí skákací boty, usadí na speciální barovou stoličku a začne obouvat. Po obutí vysvětlí základní teoretické prvky samotného pohybu, aby Vás následně mohl za stálého jištění vodit dokola. Po osvědčených cvicích se pak každý skokan naučí během prvních 5 minut samostatné chůzi. V dalších minutách Vás bude instruktor učit běh a skok. Pokud ve Vás přetrvávají obavy, zda-li skákání zvládnete, zabrouzdejte do komentářů ostatních nováčků, jak že to na vlastní nohy a oči viděli. Postaráme se o to, abyste si skákání naplno užili.

Co na sebe

Pohodlné sportovní oblečení s přihlédnutím na fyzickou náročnost tohoto sportu. Důležité jsou pevné sportovní boty, na které se upevňují „skákačky“. Máte-li vlastní inlinové chrániče, můžete vzít s sebou. V opačeném případě zapůjčíme zdarma. Nezapomeňte si s sebou přibalit pití, zejména v letních měsících – skákání na skákacích botách je namáhavá fyzická aktivita. Foťák či telefon na zachycení těchto parádních chvil také není na škodu, rádi vás při vašem akčním momentu zachytíme. V prvních minutách jej ale raději nechte v autě 🙂

Doufáme, že vše potřebné nyní už víte. Pokud máte jakékoliv další otázky, neváhejte se na nás obrátit buďto telefonicky či zahrnout do formuláře níže při vyplňování  rezervace.
Přejeme Vám příjemné prožití lekce na skákacích botách.

Tým 7Brno.cz

Rezervace termínu skákání

  [one-third-first]Vaše jméno*
  [/one-third-first]

  [one-third]Telefonní číslo*
  [/one-third]

  [one-third]Váš Email*
  [/one-third]

   

  Druh poukazu*

   

  [one-third-first]Číslo poukazu*
  [/one-third-first]

  [one-third]Počet osob, váha*
  [/one-third]

  [one-third]Preferované termíny*
  [/one-third]

   

  Preferované místo skákání*


   

  Upřesnění rezervace termínu