Realizace poukazu

Výběr poukazu

Tato stránka slouží pro snadnou orientaci majitelů již zakoupených poukazů. Pokud ještě žádný nemáte, můžete si dle pokynů svůj dárkový poukaz objednat.

Skákací boty Brno spolupracují s níže uvedenými agenturami a slevovými portály. Realizace je však stejná pro všechny z Vás.

Objednání termínu, realizace

Každý poukaz skýtá číslo, které vedeme v evidenci, proto nám jej při rezervaci Vašeho termínu nezapomeňte sdělit.

Co je potřeba:
Nejdříve si zkuste promyslet termín, který byste chtěli skákat. V pracovní dny skáčeme až po páté hodině, o víkendech pak kdykoliv, pakliže nám to nekoliduje s jinými akcemi. Taktéž je třeba znát váhu skokanů, abychom zvolili správný typ bot pro naprostý komfort skokana. Tyto věci jsou stěžejními pro další domlouvání samotného skákání. Pro snadnou orientaci provádějte rezervaci pomocí rezervačního formuláře na konci tohoto článku. (stránky v úpravě – kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem. Brzy pro vás bude nové webové rozhraní)

Kde se skáče:
Místa pro skákání máme vytipovaná s ohledem na požadavky a dostupnost. Tak, abychom pokryli nejen Brněnské skokany, ale i ty mimobrněnské, kteří dojíždí z různých směrů okolí Brna. Mezi dva stálé patří areál Boby Centra a Výstaviště. Dalšími lokalitami, ovšem méně využívanými, jsou Líšeň a nebo Kraví Hora. V případě zájmu větší skupiny lze zvolit po osobní domluvě i místa jiná – v případě cesty mimo Brno je účtován poplatek za ujeté kilometry. Základem je nekluzký rovný povrch s minimem překážek. Seznam míst můžete najít na naší mapě.

Jaké jsou podmínky:
Nejlepší je rezervovat si termín ideálně týden dopředu, klientů je každým rokem více a více. Skákání lze uskutečnit pouze za dobrého počasí, v případě deště se skákání ruší a vybírá se jiný termín.

Co Vás čeká:
Po příjezdu na smluvené místo ve smluvenou hodinu Vám instruktor krátce představí skákací boty, usadí na speciální barovou stoličku a začne obouvat. Po obutí vysvětlí základní teoretické prvky samotného pohybu, aby Vás následně mohl za stálého jištění vodit dokola. Po osvědčených cvicích se pak každý skokan naučí během prvních 5 minut samostatné chůzi. V dalších minutách Vás bude instruktor učit běh a skok. Pohyb na skákacích botách je značně náročný, nezapomeňte si s sebou vzít pití. Pokud ve Vás přetrvávají obavy, zda-li skákání zvládnete, zabrouzdejte do komentářů ostatních nováčků, jak že to na vlastní nohy a oči viděli.

Co na sebe:
Pohodlné sportovní oblečení s přihlédnutím na fyzickou náročnost tohoto sportu. Důležité jsou pevné sportovní boty, na které se upevňují „skákačky“. Máte-li vlastní inlinové chrániče, můžete vzít s sebou. V opačeném případě zapůjčíme zdarma.

Přejeme příjemné prožití lekce na skákacích botách.