Zkusili jsme

Zkusili jste si skákací boty 7leagueBoot z vlastní iniciativy, díky dárkovému poukazu nebo na pořádané akci? Líbil se vám přístup nebo byste něco změnili? Podělte se s ostatními o své zážitky a zkušenosti a pomozte nám tím zlepšit naši činnost! Jsme tu pro vás a vaše námitky a připomínky si bereme k srdci. Zároveň vaše komentáře slouží pro snadné rozhodování nováčků, zda-li skákací botky zkusit. My, co jsme je zkusili, samozřejmě víme, že to je lehké. Tak proč se o to nepodělit?

 Pozn.: Komentáře jsou schvalovány z důvodu spamů, registrovaným se komentáře objevují hned.

152 Comments

 • Michal napsal:

  Dneska jsem v podstatě poprvé pořádně vyzkoušel skákací boty a naprosto supr! Velice rychle si člověk osvojí základy chození, takže se má vždycky k čemu bezpečně vrátit. Moc mě to bavilo a určitě to znovu zkusím 😉

  Ještě jednou díky a ostatním doporučuji, není se čeho bát.
  Michal.

 • Milan Zedek napsal:

  Dnes jsem si poprvé vyzkoušel skákací boty a byl to úžasný zážitek. Prvních pár minut jsem pochyboval jestli to vůbec dám, ale díky Petrovi jsem posléze přišel postupně jak na to. Stejně na tom byl i můj syn, kterému to nakonec šlo ještě líp. Doporučuji každému si to vyzkoušet, není se čeho bát, a Petrův profesionální přístup a trpělivost je zárukou kvalitního zážitku.
  Díky Petře
  Milan & Milan

 • Petr napsal:

  Vyzkoušeno, skvělé!

 • Milan napsal:

  Ze začátku je to peklo, ale za chviličku se to poddá a je to super…

 • Laďa a Anetka napsal:

  Dobrý den, skákací boty jsem dostal jako dárek od dcer. Zpočátku jsem nevěřil že se na tom udržím, ale po chvilce jsem chodil a skotačil sám a to jen díky správným instrukcím od Petra. Rozhodně si chci tento den zopakovat. Bylo to skvělé a můžu všem jen doporučit……..Rozhodně neváhejte. 🙂 Těším se na příště a moc děkuji. S pozdravem Laďa 🙂

 • Terka napsal:

  Chrániče a kalhoty,
  to je jasná výbava.
  těšíme se na boty,
  dneska bude zábava.

  Petr, ten nám pomůže,
  jistí zdola shora
  nic zlého se stát nemůže,
  první krůčky můžem´zdolat.

  Skákací boty vyzkoušej,
  je to super věc!
  Petrovy rady poslouchej,
  a zdoláš i kopec!

 • Jana, Alča, Barča napsal:

  Dobrý den,
  skákací boty jsem nikdy nezkoušela, o prázdninách to vypadalo jako dobrý nápad do společného programu s dcerami. Musím ocenit vstřícnost a komunikaci, když jedna z ratolestí onemocněla a nebyl naprosto problém termín přesunout.
  Tento odložený termín jsme absolvovaly v září, čím víc se blížil, tím víc jsem pochybovala, že se na botách udržím :-). Ještě větší pochyby a strach se mne držely v době obouvání a učení, šla jsem jako první ze třech. A jak byly v tu chvíli daleko všechny případné záchytné body jako lampy a sloupy :-):-) Po chvíli, kdy se do toho dostaly i mé dcery, jsme se s instruktorem vydali na procházku a na jejím konci, cca po hodině, jsem si najednou uvědomila, že se na botách pohybuji, jako by byly mojí součástí. Prostě si na ně zvyknete. Užily jsme si to a zas někdy uvažuji, že si podobnou akcičku nadělíme 🙂

 • Jirka a Petr napsal:

  Ahoj,
  byly jsme s bratrem poprve na skákací botách a v obou nás byla jistá nervozita.Každopádně se řídím tím, že člověk by měl zkusit všechno a co nezkusím to nezjistím. Obava s pádu rychle opadla a po přesných instrukcích od zkušeného příjemného instruktora jsme se snažili držet jeho rad.To, že jsme si mysleli, že není možné se na botách udržet se po pár minutách změnilo a boty potažmo zážitek z nich jsme si bezvadně užili. Děkujeme o zajímavé informace kolem bot a příjemně strávenou neděli.
  Určitě to moc budoucím ,,skokanům,, doporučujeme zkusit .
  Díky Jirka a Petr

 • Pavlína napsal:

  Při příjezdu na místo jsme myslely, že to okamžitě otočíme a se strachem utečeme :-). Nakonec jsme sebraly odvahu a parádně si to užily. Peťa je báječný učitel a děkuji mu, že mě nenechal spadnout :-).

 • Eli napsal:

  Dobrý den, na skákacích botech jsem byla už po druhé a určitě né naposledy. Je to naprosto parádní, instruktor Petr je skvělý, naučí skákat každého a ještě má vtipné historky. Skákací boty vřele doporučuji…..

 • Verča napsal:

  Tak dneska super zážitek :). Petr se nám věnoval celou dobu, učil nás úplně od začátku, jak chodit, skákat,,a dokonale bránil pádům, takže vřele doporučuji!! Dokonce jsme měli i možnost skákat dýl, ale to už by nevydržely nohy…super přístup, určitě půjdu zas 🙂

 • Katka a Petr napsal:

  Minulý rok jsme neměli štěstí na počasí, tak jsme skákací boty odložili až na tento rok a vyplatilo se! Krásný počasí, Petr profesionál – naučí, poradí, dokonce nám ukázal, jak to vypadá, když už to někdo umí. 😀 Po prvních pěti minutách nejistoty se člověk naučí v botách chodit, skákat i běhat. Určitě doporučujeme!
  Moc jsme si to užili!! Díky!!!

 • 1 6 7 8

Napsat komentář