První letošní skákání venku..

Protože meteorologové hlásili na sobotu 17.3.2012 docela letní teploty, rozhodli jsme se poprvé vyrazit s botkama ven. A kam jinam než do Brna

 

Sešli ve 13:00 hodin u orloje na náměstí Svobody ve složení : Venca, Karlos, kompletní Frolkovic familia mafia, Andrea a jako neskákající fotografující doprovod Katka. Nazuli jsme botky a nedočkavě zkoušeli, jak moc se po půl roce liší skákání na betoně, oproti podlaze v tělocvičně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pak už jsme vyrazili vstříc brněnským ulicím, náměstím a parkům. První malá zastávka byla na Jakubském náměstí, kde jsme zkoušeli skákat přes různé rantlíky a schody. Některým to bylo málo a rovnou to vzali přes popelnice, nebo květináče.

 

 

 

 

 

 

 

A zase se skákalo dál směr Moravské náměstí. Tam nás velmi lákala zatím suchá kašna. Pro různé kousky jako stvořená. Zde si vyzkoušel jeden z nás, nechci být konkrétní ale byl to Karel 🙂 , jak tvrdý umí beton být. I když ten pád vypadal hrůzostrašně, nic se naštěstí nestalo. A my mohli pokračovat dál.

 

 

 

 

 

 

 

Zastavili jsme se i u JAMU a pak po Husové směr Petrov. Tam jsme si trochu odpočinuli a protože při sportu je potřeba doplňovat tekutiny, naše další cesta vedla na zahrádku naší oblíbené hospody.

 

 

 

 

 

 

 

A zatímco starší seděli a oddávali se odpočinku, naši nejmladší skokani si zábavu našli

 

 

 

 

 

 

 

Posilněni kofolou a pivem vyrážíme kolem nádraží k Janáčkovu divadlu. Po cestě se Petřík a Andrea naučili skákat přes zábradlí. Gratulace největší :-D. U divadla jsme si zkusili zase skákat na schody a ze schodů. Při tom jednomu z nás ( zase to byl Karel ) začali z botek odpadávat pravděpodobně neužitečné věci. To je tak když se zanedbá technická kontrola..:-) Takže můžu vyhlásit smolaře dne. Jistě jste už uhodli, kdo to byl…. 🙂

 

 

 

 

 

 

Co dodat závěrem? Nádherné odpoledne, super počasí a perfektní parta lidí od skákacích bot. To všechno dohromady Vám dá skvělý zážitek, na který se jen tak nezapomíná…..

Více fotek můžete shlédnout v galerii