Ceník

Mějte prosím strpení. Od roku 2012 jsme nezvýšili cenu poukazů, a to nutno říci, jsme ji nenastavili nikterak závratně vysoko. Stejně tak jsme od roku 2012 nedělali krom běžných úprav nic s webovkami. A to je už znát. Děkujeme za vaši přízeň a strpení, pracujeme ve dne v noci na nových nápadech a vizuálu.

Proto vás prosíme – po tuto dobu se na nás pro informace obracejte buďto telefonicky a nebo emailem.

Děkujeme za pochopení. Přejeme parádní rok 2018!!

 

Dárkové poukazy

Pořiďte svému rodinnému příslušníkovi, příteli, partnerovi, šéfovi či komukoliv jinému dárkový poukaz k zapůjčení 7leagueBoot spojených s odbornou instruktáží. Skákání zajisté ocení ať už muž či žena, mladík či stařík, smíšek či brůča. Skákání je zkrátka pro všechny. Přinášíme i možnost objednávky více bot na narozeninové párty a teambuildingy.

Na kolik dárkový poukaz vyjde?

Individuálně dle počtu osob a počtu hodin! V ceně je zapůjčení bot, chráničů, zkušený instruktor a jako bonus vždy výborná nálada. Skáče se Brně v předem domluveném termínu.

Jaká je platnost poukazu?

S ohledem na sezónnost skákání máme „fiskální rok“ do konce září, proto jsou platnosti poukazů následující:

– poukazy koupené během měsíců leden – květen (včetně) – platnost do konce září stejného roku
– poukazy koupené během měsíců červen – prosinec (včetně) – platnost do konce září roku následujícího

Netřeba však zoufat, jsou i tací, kteří skákání prošvihnou, resp. s hrůzou za minutu dvanáct shánějí volné termíny. Jinde je běžné, že vás odmítnou vzít, u nás na to nehledíme. Vše je o vzájemné domluvě, jde nám o to, abyste si skákací boty vyzkoušeli a samotné skákání si dosyta užili, platnost poukazu je spíše formálního rázu, ať se drží alespoň nějaký systém. Slušností je zavčas sdělit, že nestíháte, vycházíme vždy vstříc.

Kde poukaz vyzvednout?

Nemáme kamenný obchod, předání poukazu probíhá v rámci Brna většinou osobně – po vzájemné domluvě. Mimobrněnským poukaz zasíláme poštou. Poukaz lze v urgentních případech zaslat i emailem.

Jak zaplatit?

Platba poukazu probíhá při jeho předání. Díky naší administraci číselných kódů poukazů lze platit i převodem. Poukaz je aktivní až po jeho zaplacení.

Skákání na 7leagueBoot nebylo nikdy tak dostupné. Neváhejte a kontaktujte nás.

Radíme, aneb jaký poukaz zvolit?

Powerbocking, neboli skákání na skákacích botách, je fyzicky náročný sport. Hodinový poukaz obdarovanému bohatě vystačí. Při zakoupení dvouhodinového poukazu se lekce dělí do dvou dnů dle individuální domluvy. V prvním dni se skokan naučí základní pohyby, ve druhém si pak více vychutnává samotný pohyb a rozhled ze „sedmimílovek“. Častým jevem je koupě poukazu pro dvě osoby na jednu hodinu, aby si skákání užil i dárce – ve dvou se to opravdu lépe skáče.

Pro přehled, jak obdarovaný postupuje a co jej čeká, můžete číst zde.

TIP: A že si chcete botky prvně vyzkoušet? Zakoupený dárkový poukaz poslouží 30 dní po vybrání zážitku jako sleva v jeho plné cenové výši při koupi nových botek. Férová nabídka, ne?