Zkusili jsme

Zkusili jste si skákací boty 7leagueBoot z vlastní iniciativy, díky dárkovému poukazu nebo na pořádané akci? Líbil se vám přístup nebo byste něco změnili? Podělte se s ostatními o své zážitky a zkušenosti a pomozte nám tím zlepšit naši činnost! Jsme tu pro vás a vaše námitky a připomínky si bereme k srdci. Zároveň vaše komentáře slouží pro snadné rozhodování nováčků, zda-li skákací botky zkusit. My, co jsme je zkusili, samozřejmě víme, že to je lehké. Tak proč se o to nepodělit?

 Pozn.: Komentáře jsou schvalovány z důvodu spamů, registrovaným se komentáře objevují hned.

152 Comments

 • Iva a Kuba napsal:

  Skákání dostal Kuba k loňským Vánocům a dostali jsme se k tomu až na konci září, a to už se šestitýdenním synkem. Kubovi se to moc líbilo, Petr byl super! Dokonce jsem si to mohla vyzkoušet i já, a to jsem neměla ještě ani po šestinedělí 🙂 Určitě si to chci zkusit někdy ještě jednou, až budu víc fit. Rozhodně všem tento zážitek doporučujeme! Navíc Petr je luxusní instruktor.

 • MAMKA RADKA napsal:

  Naše děti dostaly skákací boty dárečkem a musím říct, že jsme dorazili na místo určení s hrůzou, hlavně já jako starostlivá máma, jak to „skákání“ dopadne. I u dětí jsem viděla skryté obavy, ale vše bylo naprosto úžasný. Pan Petr byl skvělej a měl trpělivost s dětmi i se mnou. Za pár minut děcka skákaly jak zajíci. Moc se jim to líbilo a nejraděj by si skákací boty koupili svoje.
  DOPORUČUJI I!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jitka napsal:

  Tak včera jsme poprvé vyzkoušely a byl to skvělý zážitek. Díky Petrovi za trpělivost a že mě nenechal spadnout. Určitě v co nejbližší době vyzkouším znovu 🙂

 • Bára napsal:

  Ahoj, díky za super zážitek. Karel je výborný instruktor, takže jsme během chvíle chodili a skákali sami. Celkově to bylo senzační 😀
  Určitě doporučuji a ještě jednou díky
  Bára a David

 • Ondřej napsal:

  Zdarec!
  je to super zážitek. Rozhodne opakovat!! Všem doporučuji. Chválím instruktory za jejich ochotu a vstřícnost. Díkec 🙂

 • Honza napsal:

  Včerejší skákání u Boby bylo super. Na botách jsem stál poprvé, ze začátku jsem měl trochu obavy, ale po dokonalé instruktáži obavy zmizely. Asi po pěti minutách jsem byl schopný samostatně chodit. Super lidi, super instruktor, co víc si přát. Určitě zajdu znovu. Super zážitek. Díky.

 • Ondra K. napsal:

  Supr zalezitost!! Vyborna instruktaz. Doporucuju! dik

 • Michal napsal:

  Ahoj,
  skákací boty jsem vyzkoušel poprvé a rozhodně ne naposled. Petr byl skvělý. Vše vysvětlil, pomohl, ukázal. Po pár nejistých krocích to jde rychle. Chůze, běh i skoky. Jen to zábradlí se mi napoprvé ještě nepodařilo přeskočit 🙂 – Ale je to výzva a určitě ještě vyzkouším a zaručeně koupím. 100% všem doporučuji.
  Michal

 • Zdenka napsal:

  Poukaz na výuku na skákacích botách jsem dostala jako dárek od kamarádů a i když jsem se nejdřív bála, jak to zvládnu, tak to bylo nakonec fakt super. Petr je skvělý učitel, během hodiny mě naučil na skákacích botách nejen jít ale i pohopsávat 🙂 Byla to úžasně strávená hodina, po které jsem se ještě dlouho smála 🙂 Určitě bych to chtěla zkusit znovu a všem to moc doporučuju!

 • Kristýna napsal:

  Skákací boty jsme si moc užily. Má sestra byla tak nadšená, že celé dvě hodiny nezavřela pusu a stále se usmívala jak měsíček na hnoji, jak ji to bavilo. Byl to super zážitek, Petr byl skvělý pomocník, šlo vidět, že si užívá fakt, že nás to baví. Doporučuju!;)

 • Petr a Terka napsal:

  Ahoj, skákací boty jsme si užili a rozhodně to musíme někdy zopakovat. Petr byl moc fajn a opravdu vstřícný. Všem doporučujeme, stojí to za to 🙂 Díky.

 • Anička & Evička napsal:

  Ahoj,
  skákací boty se nám strašně líbily. Doufáme že si to brzo zopakujem. Asi tak po 3 minutách jsme už chodily samy a v průběhu hodiny jsme se učili běhat, skákat… bylo to moc fajn. Petr byl moc hodný a trpělivý. Všem moc doporučujeme.

 • Jirka napsal:

  Zkusili jsme s přítelkyní a byli jsme oba neskutečně nadšení. Petr nás to perfektně naučil a mám chuť se zúčastnit některého z tréninků. Skvělý kamarádský přístup. Na botách se užije spoustu srandy a mohu doporučit pro každého. Člověk se naučí chodit během několika vteřin, pro odvážnější běhání a skákání. Doporučím všem svým známým a rodině. Děkuji za krásný zážitek. J+B

 • Jirka a Míša napsal:

  Neskutečná věc toto 😀 Petr úplně parádní instruktáž a přístup, boty hustý 🙂 Musím všem moooooc doporučit!!!
  P.S.: Nebojte se toho… Zvládnou to i pruměrní dementi, jako jsme my dva 😀

  Fakt pecka a moc díky

 • Ivan napsal:

  Ahoj,
  díky za úžasný zážitek ne jen se skákacími botami, ale i s příjemným a ochotným a trpělivým Petrem. Průměrně pohybově zdatný člověk za chvíli vidí svět docela v pohodě z nadhledu.
  Doporučuji všem, ať už se skákání budete dál věnovat nebo ne. Ta relaxace fyzická a duševní stojí za to.
  Ivan

 • Lenka a Libor napsal:

  Hezký den všem 🙂
  O víkendu jsme to zkusili! Je to paráda. Po prvotních okamžicích nejistoty a svažování, že půjdou boty hned dolů, protože je to vysoko, je to nestabilní a namáhavé, … se naučíte to nářadí pod nohami „ovládat“ 😉 Za chvíli už si začínáte hrát a využívat možnosti, které poskytují (i když opatrnosti není nikdy dost). Při učení je velkým pomocníkem instruktor Petr, který vše vysvětlí, pomůže a nacvičí s vámi. Nikoho nenutí do ničeho, do čeho se mu nechce, ale zároveň nabízí další varianty, co lze dělat. Takže každý dojde tam, kam chce 😀

 • Jirka napsal:

  S Radkem jsem se vydal vyzkoušet tuto adrenalinovo-sportovní záležitost. Sešli jsme se s Peťou na parkovišti u 10. brány BVV Brno. Skvěle poradí a 100% se člověku věnuje.
  Vybalil nádobíčko, všecno s náma probral a ustrojil nás. Dle jeho ubezpečení, že do 5 minut zvládne chodit každý jsem se s jeho pomocí zvedl z vyšší židličky. Pokud se člověk nehrbí a nedošlapuje na špičky nebo jen na paty, udržovat rovnováhu jde skoro samo. Protáhnuli jsme všechny svaly v těle, pokecali… Prostě dobrá motivace botky jednou pořídit a někam vyrazit.
  A pro ty, co propadli geocachingu a běhají za krabičkami s navigací je toto možná další způsob, jak u nich být zase o něco dřív.
  Všem doporučuji strávit s Petrem nějaký čas!
  Jirka (climber79).

 • Radek napsal:

  Cau vsichni!S kamosem jsme to vyzkouseli poprve a i kdyz jsem byl trochu vyklepany,vsechno slo v pohode,vubec jsme nespadli.Petr nas to hned naucil a trochu jsme si i zaskakali.Doporucuji vsem,i tem bojacnym,nic na tom opravdu neni.Rozhodne jednodusi,nez stat poprve na in-linech.R

 • Věra napsal:

  Ahoj. Přidávám se k ostatním komentářům – je to skvělý zážitek. Hodina skákání a běhání (u mě spíš popocházení) uběhla strašně rychle. Instruktor Petr má skvělý přístup, dokáže nenásilnou a zábavnou formou naučit na botách chodit i skákat, díky.
  Doporučuji všem, vyzkoušejte a nebojte se!

 • 1 5 6 7 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *