Vánoce se blíží

Při psaní tohoto příspěvku jako každý rok pečlivě váhám, zda-li dát smajlík smutný nebo veselý. Popravdě jeden nutný nákup proviantu a cesta do nedalekého obchodního centra, kde mě opět nemile překvapilo nefalšované davové šílenství, evokuje úsměv v tom, že díky skákacím botám Brno má určitá část nákupuchtivých vyhráno. Navíc i díky tomu, že není třeba vymýšlet, jestli se bude ten či onen hmotný dárek hodit, nebude se muset reklamovat a zda-li opravdu splní svůj účel.

Dárkový poukaz na lekci na skákacích botách je bez nadsázky pro každého, kdo nemá žádné problémy s pohybovým aparátem. Jelikož jsme tu pro Vás už čtvrtým rokem, tak víme, o čem mluvíme. Za tu dobu jsme odučili širokou škálu nováčků, od dětí, přes adolescenty až po dospělé a životem řádně protřelé jedince. A nevíme o nikom, komu by se skákání nelíbilo – o tom svědčí pozitivní komentáře všech, kteří  měli skákací boty na nohou poprvé.

Jako jedni z mála v ČR držíme stále stejné ceny, které jsou např. oproti Praze méně než poloviční! Díky službám České Pošty obdržíte poukaz přímo až pod nos, aniž byste museli absolvovat složité prodírání se davem lidí. Napište nám, jsme připraveni Vám zodpovědět všechny otázky a připravit tu nejlepší variantu, aby prvotní nápad darovat zážitek nepřišel vniveč.