Strašidla v Brně

Včerejší večer byl ve znamení Halloweenu. A my jsme se k tomuto svátku, který původně do Ameriky přinesli Irové, postavili vyloženě čelem.  Ve spolupráci s chrudimským týmem Bockujem.cz jsme uspořádali Halloweenský běh Brnem. Chrudimský tým s tím měl již určité zkušenosti z jiných měst, nicméně počet zúčastněných skokanů v Brně je samotné překvapil. Sešlo se nás 17 a všichni v maskách.. 😀

 

DSC_0135

20141031_195724

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to celé proběhlo? Začali jsme se u Janáčkova divadla scházet již něco po sedmé hodině večerní a připravovali si masky. Někteří v maskách už přijeli. K vidění tak bylo několik bílých paní, mrtvá nevěsta, pár čertů, hrbáč, mumie, kostra, Freddy Krueger, upír. Prostě masky jedna radost. Po osmé jsme vyrazili do města. Proběhli a poskákali jsme Moravské náměstí, Českou, náměstí Svobody, Masarykovu ulici, nádraží, Kobližnou, Běhounskou. Vlastně náš revír byl střed města. Po cestě jsme vystrašili velké množství lidí, rozbrečeli několik dětí, ale hlavně vyloudili úsměv na rtech všem, kteří nás potkali. Mnozí se s námi fotili. Vážně pohoda. Kolem půl desáté některé skokany začala trápit únava a jiné zase žízeň a tak jsme se rozhodli, že strašení dáme vale a půjdeme svlažit hrdla do některé místní restaurace. To se ovšem projevilo jako zcela vážný problém, protože ve všech vytipovaných restauracích bylo plno. Nakonec jsme našli azyl v pivničce u hory Soly na Veveří. Tam jsme celý Halloweenský běh Brnem zakončili a postupně se rozcházeli. Rozhodně to nebyla poslední akce tohoto typu a dle poslední domluvy vše zopakujeme příští rok, ale tentokrát v Olomouci. Těšte se a bojte se… 😀

IMG_20141031_200340

 

20141031_221921

3 Comments

  • Petr Frolek napsal:

    Když mi ten materiál nějak dopravíš, klidně se to pokusím střihnout. Jinak ta nezařízená knajpa je na moji hlavu. Luke mi to říkal a já to prostě neudělal… Takže se tímto omlouvám..

  • Zeli napsal:

    Valte sem odkazy na fotky, kdo je dělal 🙂 . A kdyby se našel šikovný střihač, mám cca hodinu (18GB) strašidelného materiálu. Strašení takovýho hafa strašidel bylo fajnový. Taky děkuju všem za účast.

  • Skybee napsal:

    Je pravda ze pocet lidi jsme malinko (vic) podcenili, protoze nezarezervovani knajpy se ukazalo jako nejvetsi nedostatek, ktery malem zruinoval zaver podareneho podniku 🙂 Diky za ucast !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.