Přípravy na memoriál…..

Přípravy na Memoriál Jendy Trávníčka je v plném proudu a tak došlo i na výběr trati orientačního závodu. Vyměnili jsme skákací botky za kola a v neděli 28.8.2011 vyrazili po desáté hodině do lesů v okolí Jedovnického rybníka Olšovec. Sestava to byla opravdu silná. Ondra, naštvaný Venca, Petřík a pan Frolek ..

 

 

 

 

 

 

 

Při hledání zajímavých míst jsme najeli neuvěřitelných xxx kilometrů ( přesné číslo zatím udávat nebudu, aby se někteří z nahlášených nezalekli.. ), vše pečlivě zaměřili a místa pro plnění různých záludných úkolů vybrali. ( Nyní jednáme s jihomoravským záchranným sborem, který po našem orientačním závodě bude nacvičovat hledání ztracených a nezvěstných osob v členitém lesním terénu..:-) )

Kolem 14 hodiny nás hlad neomylně nasměroval k restauraci ( která ovšem na trati orienťáku nebude.. ) a poté už jsme vyrazili zpět k autům. Tam jsme si ještě já, Ondra a Petřík dali malinký turnaj v minigolfu ( při kterém nás Ondra porazil…. ) a pak už se jelo domů zpracovávat výsledky dnešního dne…