PF 2013

Do konce roku 2012 již zbývají pouhé tři dny a tak nezbývá, než se ohlédnout a zúčtovat. 🙂

I když  některé velké akce se neuskutečnily, jako třeba brněnský eMotion nebo ostravská Aubria, myslím že i tak to ve světě skákacích bot žilo.  Z dění v Brně a okolí bych určitě vyzvedl pár akcí na kterých jste nás mohli vidět. V dubnu jsme se zúčastnili průvodu  masek u příležitosti 22. Mezinárodního festivalu divadelních škol. V barvách BigShocku jsme zajišťovali doprovodný program na 41. ročníku závodu motorových člunů v Jedovnicích. Mohli jste shlédnout naše vystoupení na Super moto night show v brněnské Olympii. Asi největší a nejúspěšnější akcí však byl třídenní Memoriál JT v Jedovnicích, který jsme organizovali a na kterém se sešlo bezmála 40 skokanů z Česka i Slovenska.

Samosebou jsme vyrazili i na akce pořádané týmy v jiných městech. Ať už na Oprášení botek chrudimských skokanů, nebo na společné tréninky olomouckého týmu.

Náš tým skokanů se vesele rozrůstá a bylo i velké množství těch, kteří měli chuť si skákací boty vyzkoušet a kterým jsme měli možnost trochu pootevřít dveře k nám do skokanského světa.

Co říct závěrem? Snad už jen popřát hodně štěstí v novém roce a mnoho naskákaných mílometrů.

Pour féliciter 2013