PF 2011

Rok 2010 se pomalu blíží ke konci, tudíž nás čeká závěrečné zúčtování.

Byl to rok velmi úspěšný, máme další nové členy na botky a základna skákacích bot v Brně se stále rozšiřuje. Díky tělocvičně na Tř. Kapitána Jaroše si letos mnozí z nás střihli své první salto do žíněnky a někteří dokonce i bez. Klobouk dolů. Z veřejných akcí nás lidé mohli vidět napříč Brnem, ať už ve Vaňkovce při oslavách výročí Brněnského deníku, na dnech Evropské mobility, při Inlinových závodech na Grand Prix, na Brněnských bězích aj. Velkým mezníkem byl na jaře se konající 1. ročník Brno eMotion CUP, který sklidil kladné ohlasy. Mnozí z nás si nenechali ujít akce i za hranicemi naší republiky – v Květnu na Vienna City Festival a v září ve Francii na Hoff-Riser cupu. Z domácích akcí nesmíme zapomenout na Ostravský přebor, orientační běh v Plzni konaný Sportiness, mezinárodní setkání Aubria, orientační běh v Olomouci a Pérákovo dobrodružství v Chrudimi. Akce to byly neskutečně vydařené a na každou z nich se velmi dobře vzpomíná.

Stále však máme v myšlenkách nešťastné utonutí Honzy Trávníčka, který nás snad sleduje a na dálku skáče s námi. Všichni držíme palce i Samuelu Kochovi, který po nešťastné nehodě bojuje o pro všechny samozřejmou věc – o pohyblivost. Současné zprávy nejsou moc lichotivé a Samuel je ochrnutý.

I přes všechna úskalí přeji všem klidné prožití sváktů a příjemné oslavy Nového roku, který bude zase o hodně úspěšnějším, než rok 2010.

Skoku zdar

pf