Pérákovo dobrodružství

Ahoj skokani, přinášíme informace k události Pérákovo dobrodružství.

Kdy a kde: 2. -3. 10. 2010, Chrudim

Kdo: za ČAPB Radek Wožniak (Citron) , za BOCKujem.cz Petra Srnová (Qewa) a Zeli

Toto setkání je pojato jako zakončení venkovního skákání pro letošní sezónu. U vodáků se zamyká voda a my budem zamykat chodník.

Ubytování je zajištěno v Hotelu TJ Sokol v Chrudimi, kde se účastníci ubytují během sobotního dopoledne. Kousek od ubytování je restaurace, kde se dá dobře naobědvat.

Ve 13:30 hod. je začátek orientačního běhu, kde dostanou všechny skupinky pokyny k samotnému běhu a obálku záchrany. Na každém stanovišti je zajištěno občerstvení, proto si účastníci nemusejí brát velký dostatek tekutin.

Orientační běh se uskuteční za každého počasí (při velkém lijáku a sněžení je připraven náhradní program).

Večer po orientačním běhu jsou dvě varianty programu, které se domluví na místě.

Nedělní dopoledne je v hale TJ Sokol Chrudim, kde bude trampolína a jiné skákací atrakce pro trénink na skákacích botách. Po tréninku si zahrajeme stiltball. Jedná se o fotbálek se speciálně upraveným míčem pro hraní na skákacích botách.

Vzhledem k účasti místních/přespolních a členů/nečlenů ČAPB jsou ceny rozděleny na 4 varianty.

Členové ČAPB:    s ubytováním 250,- Kč      bez ubytování 100,- Kč.

Ostatní skokani: s ubytováním 500,- Kč       bez ubytování 300,- Kč.

Vzhledem k zajištění ubtování je potřeba se registrovat předem (do 20.9.2010). Po tomto datu nemůžeme slíbit ubytování na 100%, jelikož je kapacita lůžek omezená a nemůžeme držet rezervaci do poslední chvíle.

Registrace posílejte na e-mail radek@capb.cz, kde uveďte své jméno, příjmení, druh registrace na akci (člen/nečlen-hotel/vlastní spaní). Zálohy předem vzhledem k důvěře nevyžadujeme, takže se platí až na místě. Případní zajemci o členství v ČAPB kontaktujte předsedu Radka Wožniaka.