Okolím brněnské přehrady

Podzim už je tady v plné kráse a venkovní teploty se začínají pomalu, ale jistě blížit k nule. Proto jsme se rozhodli letos ještě jednou vyrazit na výlet na botkách. Naším cílem se stala brněnská přehrada, kam jsme zatím pořádně nezavítali.

V sobotu 29.9.2012 se nás sešlo na přístavišti devět. Z toho sedm skokanů a dva pěší. Jmenovitě tam byli tři Petři, Liba, dva Honzové, Karel, Vendy a pěší děti Pavel a Kája. Před desátou jsme zakoupili lístky na loď a v deset hodin už nás parník Lipsko unášel vstříc čtyřicetiminutové plavbě na zastávku Cyklistická

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam jsme nazuli boty a hurá na cestu zpátky k přístavišti. Cesta ubíhala poměrně rychle a hlavně v pohodě. Možná díky rychlosti všem vyhládlo a tak jsme se zastavili v restauraci u Lva na obědě. Při objednávání jídla sice došlo k malému nedorozumění a tak my všichni jedli a Honza s Kájou na nás koukali..:-) ale hlady nezůstali. Nejen že jsme se všichni s nimi rozdělili, ale nakonec dostali i svoje porce. Takže na tom v podstatě byli nejlíp..:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazout boty po dobrém obědě sice bylo náročné, ale zvládli to všichni. A tak jsme mohli pokračovat. Už to bylo coby kopytem dohodil a proto jsme již za chvíli byli na parkovišti. Celková vzdálenost 12,5 km z toho 6,5 po vodě… Myslím, že zakončení venkovní skokanské bylo víc než povedené a všichni si to užili..

Více fotek v galerii