Nový systém platby tréninků

Vážení skokani,

měsíc únor je ve znamení změn v placení tělocvičny. Tři měsíce trvající styl placení za účast osoby se ukázal v posledních dnech jako velmi nešťastný a nyní přichází změna, která může přinést i velké výhody. Prosím o věnování pozornosti popsanému systému placení a přichystaným výhodám. (Tento systém platí pro nedělní tréninky v hale)

Po ohnivých debatách byl dohodnut nový systém tzv. paušálu, který by měl přispět k opětovnému pozvednutí návštěvnosti. Máte-li zájem chodit do tělocvičny trénovat, nabízí se možnost zakoupit si „kupón“, který opravňuje majitele k navštívení všech tréninků v daném měsíci. Cena kupónu úzce souvisí s počtem lidí, kteří si chtějí kupón zakoupit. Pro informaci o cenách přikládám tabulku: pausal-telocvicna

Cena tréninku bez kupónu byla stanovena na 80 kč/hod v případě, že má zájemce své boty. Pakliže zájemce své boty nemá a umí na nich skákat, je možnost si je za 70 kč půjčit. Jste-li nováček a máte zájem o zapůjčení bot a instruktáž, cena se řídí dle platného ceníku dárkových poukazů, případně je cena smluvná při osobní domluvě.

Výhody majitele kupónu:

Jste-li držitelem kupónu a na trénink přivedete skokana, který kupón nevlastní, je mu účtována cena 80 kč za trénink. Polovina této částky jde přímo Vám, druhá polovina jde do společné kasy skokanů, ze které se bude financovat potisk triček, společné posezení aj. (dle výše „banku“).

Jste-li držitelem kupónu a nejste majitelem skákacích bot, získáváte 50 kč slevu z půjčení bot na trénink, boty Vás vyjdou na symbolických 20 kč. (pozn. akce je platná do vyčerpání počtu botek k půjčení a je nutné si boty domluvit nejpozději v den předchozí, čili v sobotu).

Jste-li držitelem kupónu, získáváte 10% slevu na náhradní díly k botám 7leagueBoot a na příslušenství (chrániče, helmy, fixační pásky).

Chcete-li zakoupit kupón na měsíc březen, neváhejte mě co nejdříve kontaktovat.

V Brně dne 24.2.2010

Ondřej Soudek
info@7leagueBrno.cz