NaSkok do Brna

 

Uplynulý víkend byl přímo nabitý různými akcemi a my jsme ještě ani nestihli uklidit boty z Jedovnic a už jsme se po hlavě vrhli do další události. Touto bylo komorní setkání skokanů v Brně s názvem NaSkok do Brna, které se uskutečnilo v neděli 3.6.2012.

 

 

Ve 13:00 hodin se nás sešlo u Janáčkova divadla 10. Z toho jeden člen skokanského týmu Broken Faces. Zbytek mimobrněnských skokanů se omluvil a nedorazil. Nakonec to možná bylo dobře, protože počasí k nám nebylo milostivé a před třetí hodinou začalo pršet. Ale k tomu se ještě dostanu.

Po malém rozskákání u divadla, jsme vyrazili do města. Malou zastávku jsme udělali na Jakubského náměstí, kde někteří z nás pokořili popelnice. Z náměstí Svobody jsme zbaběle prchli před množstvím diváků a další zastávkou byli schody u hotelu Internacionál.

Ulicí Husovou jsme si to doskákali až na Šilingrovo náměstí, kde se od nás odpojila Vendy a odnesla si sebou slušné počasí. 🙂  Začalo mírně pršet, ale pohled na radar věštil silnou průtrž mračen a proto mírným poklusem vyrážíme k autům. Naštěstí jsme to stihli a tak jen lehce navlhlí končíme toto setkání v hospodě… 🙂