Co děláme, když neskáčeme?

Mnozí z Vás si asi po přečtení nadpisu řeknou, co by asi mohli dělat? Přece to co každý jiný. Po tréninku se rozprchnou ke svému osobnímu životu a do příštího setkání si na sebe ani nevzpomenou. Opak je ale pravdou. Kolem skákacích bot v Brně se pohybuje tak skvělá parta lidí, že se jeden na druhého můžeme plně spolehnout.

 

A to nejen na tréninku, ale i v mimoskokanském životě. I když se to v dnešní době moc nevidí, přesto se najde parta lidí, která si dokáže navzájem nezištně pomoc. A já mám to štěstí, že k takové skupině patřím.  Takže na otázku co děláme, když neskáčeme, existuje spoustu odpovědí. Ale konkrétně v sobotu 5. 5. 2012 jsme kopali kanalizaci. Ačkoli to nebyla jednoduchá práce, legrace při ní byla neskutečná. Kupříkladu Venca, když na svém úseku narazil na skálu, tak jediné co jsme slyšeli bylo: „Jo tady je to v pohodě, všude černozem to se pak dobře kope..:-)

 

Celkový stav: dva zlomené krumpáče, jedna lopata, několik mozolů, spálený záda, pár vypitých litrů piva a cca 4 kg masa.

Cíl vykopat kanalizaci – splněn.

Dovolím si tu veřejně poděkovat všem, kteří mi při kopání pomohli.