Brno eMotion CUP 2011

PozvánkaSrdečně vás zveme na druhý ročník Brno eMotion CUP, který bude nyní dvoudenní – v sobotu 30. 4. odstartuje společně s prestižními Brněnskými Běhy a v neděli, stejně jako loni, soutěžní klání na sportovišti při ZŠ Hroníkova, Brno – Líšeň.

Podrobnější informace a předběžný program celé akce:

Trvání: 30. 4. – 1. 5. 2011 od 13:00

Místo: 30. 4. náměstí Svobody v Brně, 1. 5. sportoviště při ZŠ Horníkova, Brno – Líšeň

Cena: členové ČAPB – 250kč, ostatní – 350kč

Zálohu 150kč prosím zasílejte se svým jménem v poznámce do 20. dubna 2011 na
číslo účtu: 35-4391070257/0100

Program akce:

Den první – 30. 4. 2011

– 30. 4. 2011 se sejdeme kolem 13:00 na náměstí Svobody v Brně. Ti, kteří si budou chtít nechat věci uschovány, aby je neměli na očích v autech v centru nebo se s nimi netahali, budou mít možnost vstupu a ponechání zavazadel v tělocvičně u sportoviště, kde další den proběhnou vlastní závody

– na náměstí Svobody budou probíhat prestižní Brněnské běhy s celosvětovou účastí, takže se připravte na davy lidí, kteří nás uvidí a budou nám fandit. Skokani totiž budou mít na Brněnských bězích své vlastní zastoupení, kategorie a ceny! Bude se s největší pravděpodobností běžet stejná trať jako minulý rok, tzn. cca. 750m. Kdo bude chtít, může si spolu s nejlepšími vytrvalci světa poměřit své síly v maratonu 😉

– po závodech na náměstí Svobody, případně malém občerstvení v okolních stáncích, obchodech a mcDonaldu se vydáme na komentovanou prohlídku města Brna, na které budete mít možnost poznat nejkrásnější místa tohoto města a jejich historické pozadí. Kometování se ujme Ondřej Soudek, který se v této roli osvědčil při minulém setkání

– odpoledne po prohlídce bude následovat volný program, případně sraz a navštívení některého z brněnských klubů či hospod, kde s radostí setrváme do nočních hodin.

– ubytování je zajištěno v tělocvičně, ve škole sousedící se sportovištěm, ke kterému se dá přijet jak autem, tak MHD (i v noci). Adresa sportoviště eMotion Cup
Pokud si tedy nezajistíte jiné ubytování, doporučujeme vzít si s sebou karimatky a spacáky. Pokud by někdo měl s dovozem těchto věcí problém nebo je nevlastnil, omezený počet můžeme zapůjčit.

Den druhý – 1. 5. 2011

– samotné závody eMotion Cup se budou konat 1. 5. 2011 na zmíněném sportovišti v Líšni. Registrace na závody (každý závodník obdrží své číslo a označení) bude probíhat od 10:00, samotné závody začnou mezi 10:30 a 11:00.

Program eMotion Cupu se bude sestávat z disciplím atletických, můžete se tedy těšit na oblíbenou laťku, skoky do dálky, různé běhy + další neotřelé a na skákacích botách dosud neprovozované závody.
Další částí budou poněkud alternativnější disciplímy, kde skokani budou moci prověřit svoji technickou zdatnost, přesnost, koordinaci pohybu a správné načasování – zkrátka všestranost v umění na skákacích botách.
Skokani budou rozděleni do 3. kategoríí – muži, ženy a děti, každá kategorie bude moci soutěžit ve všech disciplínách.
U registračního stánku bude možné si na oběd objednat pizzu za zvýhodněnou cenu, kterou nám přivezou přímo na stadion.
Až do pozdního odpoledne budou probíhat disciplíny. Kdo nebude chtít závodit, bude pro něj připravena možnost i jiné zábavy. K dispozici budou duchny na trénování salt, volný prostor pro freestyle a jinou zábavu a trampolína pro ty, kteří si budou chtít zaskákat i bez bot.
Kolem 6 hodiny je předpokládané ukončení závodů a vyhlášení vítězů, kteří obdrží medaile a věcné ceny.
Po ukončení závodů je možnost ještě vyrazit do města, vyhlášením vítězů však plánovaný program končí.

Doufáme, že Vás akce zaujala a že se na ní v hojném počtu (věříme i v účast zahraničních skokanů) potkáme, pobavíme a prožijeme spolu krásné dva dny plné zábavy, zážitků a skákacích bot.
V případě jakýchkoliv dotazů prosím pište na adresu lukas@7leaguebrno.cz