Běh na 53 – rušíme účast

Upraveno 14.4.2010: Naše účast na skákacích botách byla z důvodu morkého povrchu zrušena, nicméně to mě neodradilo se jet na místo alespoň podívat a omrknout situaci. V suchu v dešti jsme mohli vidět běhat studenty s batohem na zádech a s brašnou od notebooku k autobusové zastávce a zpět. Mě to nenechalo klidným, a tak jsem se zůčastnil běhu alespoň bez botek. Nutno říci, že cihly v zavazadlech notně ztěžovaly běh a během těch 100 m jsem se docela zadýchal. Časem 16,7 s jsem se přiřadil mezi zlatý střed (rekord t.č. 15,3 s) a poté mohl spokojeně odejít. Suma sumárum – nechyběli jsme tam 🙂

Pro nepřízeň počasí (s ohledem na předpověď – jak by řekl klasik: „a chčije a chčije“) účast nás skokanů zrušena – je to o ústa (ostrých slov padlo v tomto souvětí více než dost 🙂 )

Určitě to každý zná – vycházím ze školy a v dáli vidím přijíždět autobus. Vidina jeho propásnutí a následné desetiminutové čekání je k vzteku. A tak spustíte ten nejrychlejší sprint bez ohledu na oblečení, obsah vašich ruk, hustoty (dů)chodců na přímé trase škola-autobus… Že jste se s tím nikdy nesetkali? Patrně nestudujete na podnikatelské fakultě VUT. Vzorným příkladem je sprint tamějších studentů na kloubový autobus č. 53. V hlavách studentů se urodila myšlenka uspořádat na počest této ne vždy příjemné situaci závod. Letos se jedná už o třetí ročník Běhu na 53. Přijali jsme pozvání děkanky podnikatelské fakulty paní docentky Anny Putnové na tuto událost, kdy si danou trasu střihneme pěkně na skákacích botách.

Datum: Středa 14.4.2010
Čas: 14:14
Místo: Před budovou IO (integrovaného objektu) Kolejní 4 – podnikatelská fakulta
Trasa: Z budovy IO na zastávku, okolo kuželu a zpět.

Všichni skokani co nejsrdečněji zváni!! Ideální trénink před Brno eMotion CUPem a zajímavé zpestření celé akce. Prosím o potvrzení účasti nejpozději do úterního večera – přihlášky přijímám formou SMS či emailem.

Můžete shlédnout video z loňského ročníku.

[singlepic id=158 w=320 h=240 float=]