2. Běh štatlem

Dne 2.4.2010 se konalo druhé brněnské setkání, tentokráte ve velikonočním duchu. Původní start na třináctou hodinu, zvolený s ohledem na lidi vystupující na Paul Van Dyk, se nakonec ukázal stejně jako zbytečný – zmínění nedorazili. I přesto jsme si ale akci dosyta užili a náramně se bavili. Ale pěkně popořádku.

S úderem třinácté hodiny se začaly scházet první známe tváře. S ohledem na blížící se Velikonoční pondělí přišel Ondřej Soudek v obleku zajíčka (ano, opravdu to měl být zajíček, i když to nikdo nepoznal – ale i klokana jsem uznal 🙂 ). Ve dvě hodiny nás už bylo cirka 15 statečných, po vydatné podpoře týmu 7th Move a dalších z Ostravy, Oldy Pyšného ze Štenberka aj., a my se mohli naplno předvádět před zaplněným Náměstím Svobody. Poznali jsme další „novou tvář“ a vítáme Verču mezi sebe, doufáme, že se k nám připojí a tím přibude Danči sparing partnerka 🙂 Nechyběla exhibice, závody se šalinami, rozdávání letáčků a hlavně rozsévání radosti mezi ostatní, což je u nás samozřejmostí. Zodpovídali jsme zvídavé dotazy přítomných, pózovali před fotoaparáty a mobilními telefony, stihli jsme taktéž jednat s příslušníky PČR a natočit slíbené překvapení. Poté jsme se uchýlili na prohlídku Brna. Střihli jsme si trasu přes důležité brněnské památky, cesta vedla okolo Staré radnice, poté přes Zelný trh na Petrov do Denisových sadů, po ulici Husova na Špilberk. Následoval závěrečný přesun na Náměstí Svobody, kde jsme ukázali opět něco ze svého umění a mohli se rozprchnout domů. Opět bych chtěl smeknout před malým Petříkem, který si to hrdě šlapal s ostatními dospěláky a ani po ukončení akce nechtěl z botek slézt. Počítám-li dobře, bylo nás celkově 18 skokanů, což je velmi kvalitní základna – s přihlédnutím k faktu, že nemalý počet lidí nemohlo dík pracovnímu vytížení či zdravotním komplikacím.

Celá akce byla pečlivě dokumentována (2x foto, 1x kamera – díky Chosssému, Vaškovi Skybovi a Vojtovi Lavickému!!!), v průběhu celého skákacího odpoledne nebyl nikdo zraněn, doufáme, že Moničin obražený nos je opravdu jen obražený!! Všem zúčastněným velmi děkuji za úžasné sportovní odpoledne a těšíme se za 15 dnů na Brno eMotion Cup!

dsc07749dsc07752dsc07768dsc07694dsc07695

Celou galerii můžete sledovat zde